Wednesday, 9 November 2016

ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଦେଲେ ଧରା କଥା ସରେ

ରଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଉ ୧ ସିନେମାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି.ଏକାଥରକେ ୫୦ଟି ସିନେମା ହଲରେ ଏହି ସିନେମା ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ.ନୁତନ ହିରୋ,ହିରୋଇନ ସହ ବହୁ ପୁରୁଣା କଳାକାରଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି ସିନେମାଟି ଚିତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ ବୋଲି ଆଶାବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ପ୍ରଜୋଜକ.
ବେବେଲିନା ପ୍ରଡକ୍ସନର ପ୍ରଥମ ଅବଦାନ ଦେଲେ ଧରା କଥା ସରେ ର ମୁକ୍ତିଲାଭ  ଚଳିତ ନଭେମ୍ୱର ୧୧ ତାରିଖରେ,ଓଡିଶାର ୫୦ଟି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ହେବ.ଚଳଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ପଂକଜ ରାଉତ ଏକ ସମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମୀଳନୀରେ ଏହି ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି.ଚଳଚିତ୍ରଟି ଭଲ ଗୀତସାଙ୍ଗକୁ ପାରିବାରିକ କାହାଣୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହା ବେଶ ଲୋକାଦୃତ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି ଆଶା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ପ୍ରୋଯୋଜକ.ଏହି ଫିଲମ୍ ର ହିରୋ ,ହିରୋଇନ ଦୁଇଜଣ ନବାଗତ କିନ୍ତୁ କାହାଣୀ ସହ ନିଜର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତାକୁ ଏଥିରେ ପ୍ରତିପାଦିତ କରିଥିବାରୁ ,ଦର୍ଶକ ବେଶ ମନୋରଂଜନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ଉଭୟ.ଆଉ ପ୍ରଥମକରି ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାସହ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପିଲ୍ମଟିକୁ ଦେଖିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି.
ଏହି ଚଳଚିତ୍ରରେ ଦୀର୍ଘ ୪ବର୍ଷ ପରେ ଖଳନାୟକ ଭୁମିକାରେ ଆସିଛନ୍ତି ବବି ମିଶ୍ର.ଆଉ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତର ଖାତନାମା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହେଶ୍ୱତା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି.ଏହାସହ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ରର ମୌଳିକତାକୁ ଏଥିରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯିବାସହ ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଏକ ପାରିବାରିକ ଚଳଚିତ୍ର ହୋଇଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ବବି ମିଶ୍ର.ଏହାସହ ସୁନାମଧନ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଧେଶନା ଦେଇଥିବାରୁ ବେଶ ରୋଚକ ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି ପ୍ରଯୋଜକ.
ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ୱର ୧୧ ରେ ଏହି ସିନେମା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏହା ଏକ ସଫଳ ସିନେମା ହେବ ବୋଲି ଆଶା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ପ୍ରଯୋଜକ.

No comments:

Post a Comment